Wyszukaj | Domy

Dom (Wolnostojący) – Wysoka Wieś

  • Cena: 2500000 PLN
  • ID OFERTY: 16267

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

Rynek: Wtórny

Dom (Wolnostojący) – Wysoka Wieś

Siedlisko w stylu mazurskim o bardzo wysokim standardzie wykończenia położone w pięciogwiazdkowym kompleksie SPA Dr Ireny Eris na Wzgórzach Dylewskich około 15 km na południe od Ostródy z najwyższym wzniesieniem w województwie – Dylewską Górą 320 m.n.p.m.

Obszary te ukształtowane są pagórkowato z bardzo urozmaiconą rzeźbą terenu i niepowtarzalnymi walorami krajobrazowo-widokowymi.
Piękne położenie oraz różnorodna gatunkowo fauna i flora stworzyły doskonałe warunki do rozwoju inwestycji o charakterze turystycznym czego dowodem jest luksusowy ośrodek o światowym standardzie “Hotel SPA dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie” oraz wyciąg narciarski na górze Czubatce (312 m n.p.m). W pobliżu znajdują się najpiękniejsze jeziora mazurskie, takie jak: Jeziorak, Mielno, Dąbrowa Wielka, Drwęckie, Szeląg Wielki – od 10 d0 40 minut jazdy samochodem.

Siedlisko nr 23 zostało zrealizowane w systemie zbliżonym do condo hotel. Do dyspozycji właściciela siedliska i gości w nim przebywających są wszystkie atrakcje położonego nieopodal Hotelu SPA Dr Irena Eris – centrum SPA z wyodrębnioną dla właścicieli siedlisk szatnią, Kosmetycznym Instytutem Dr Ireny Eris, restauracjami oraz Cafe Plotką i Klubem Farma.
Istnieje możliwość wyłączenia siedliska z tzw. puli hotelowej czyli sprzedaży samej nieruchomości bez współpracy z “Hotel SPA dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie”.

Siedlisko ma powierzchnię użytkową 193 m kw. i jest położone na dużym terenie o powierzchni 1,08 ha. W sąsiedztwie znajduje się bukowy las, który jest częścią Parku Krajobrazowego Wzgórz Dylewskich. Okoliczne i graniczące bezpośrednio siedliska zostały zrealizowane w tym samym stylu i są usytuowane na podobnie dużych działkach co daje gwarancję komfortowego sąsiedztwa.

Dom składa się z 4 sypialni – trzy z własną łazienką, salonu połączonego z kuchnią i jadalnią i kilku pomieszczeń pomocniczych. Do dyspozycji pozostają 4 duże tarasy wyłożone deską modrzewiową, z których rozpościera się niepowtarzalny widok na Park Krajobrazowy Wzgórz Dylewskich.
Garaż: zabudowana wolnostojąca wiata (patrz zdjęcia).

Poszczególne pomieszczenia posiadają następujące powierzchnie:

PARTER:
Taras wejściowy – 9,2 m kw.,
Sypialnia – 14,4 m kw.,
Łazienka – 7,9 m kw.,
Salon – 30,2 m kw.,
Taras z wyjściem z salonu – 19,3 m kw.,
Kuchnia i jadalnia – łącznie 25,3 m kw., z jadalni wyjście na taras – 15m2
Hol – 4,9 m kw.,
Toaleta – 2,77 m kw.,
Garderoba – 3,8 m kw.,
Pomieszczenie gospodarcze łącznie – 3 m kw.,
Pomieszczenie techniczne – 5,7 m kw.,

PIĘTRO:
Sypialnia – 16,6 m kw.,
Łazienka – 5,2 m kw.,
Hol – Przedpokój – 25,3 m kw.,
Garderoba – 2,9 m kw.,
Sypialnia – 14,4 m kw.,
Łazienka – 7,3 m kw.,
Sypialnia – 15,3 m kw.,
Łazienka – 6,1 m kw.,
Taras – 19,3 m kw.

Dom jest wykończony w sposób klasyczny ale nowoczesny, w naturalnych, stonowanych odcieniach dających poczucie spokoju i komfortu, co odpowiada większości gustów przebywających w nim osób.

Mimo położenia w cichym i spokojnym miejscu pod lasem siedlisko jest podłączone do wszelkiej infrastruktury – internetu, prądu, wodociągu gminnego i gminnej kanalizacji ciśnieniowej, a także jest wyposażone w większość nowoczesnych instalacji.
Poza czujnikami dymu i instalacją alarmową bezpieczeństwem siedliska zajmuje się hotelowy monitoring i całodobowa ochrona.

Technologie:
Dom wybudowany jest z cegły z drewnianą elewacją imitującą mur pruski. Dachówka ceramiczna czerwona – typowa dla regionu. Okna drewniane z ozdobnymi, ale i użytkowymi okiennicami. Rynny i parapety zewnętrzne miedziane. Droga wjazdowa i podjazd przed budynkiem zostały wykonane z naturalnego kamienia.


INFORMACJE FINANSOWE

Cena: 2500000 PLN
Powierzchnia: 193 m2
Cena za m2: 12953 PLN/m2

INFORMACJE TECHNICZNE

Rok budowy: 2010
Piętro / ilość kondygnacji: parter
Liczba pokoi: 5

LOKALIZACJA

Dzielnica: Wysoka Wieś