Wyszukaj | Działki

Działka blisko Magdalenki

  • Cena: 450000 PLN
  • ID OFERTY: 23952

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

Rynek: Wtórny

Działka blisko Magdalenki

Ruszając w weekendy na poszukiwania działki pod budowę domu w okolicach Magdalenki z pewnością zwracacie uwagę na cenę zakupu, położenie i dostępność mediów.
Wiecie że w Magdalence działki mają limit wielkości 1800 m2 co przy cenie 400-450 zł/m2 powoduje że nie mieszczą się w założeniach Waszego budżetu.
Rozszerzacie więc poszukiwania o najbliższą okolicę np Sękocin czy Łazy i faktycznie znajdujecie tańsze działki w cenach 200-250 zł/m2 lecz coś na niech jest nie tak.
To są za blisko ruchliwej ul. Słonecznej, to są za bardzo zalesione i nie wiecie czy da się wyciąć trochę drzew, to zbyt daleko trzeba dociągnąć media co zwiększa koszt budowy.
Rozwiązaniem jest znalezienie działki która jest oddalona kilkaset metrów od ruchliwych ulic, ma dojazd z kilku stron, ma dostępne w promieniu kilkudziesięciu metrów główne media.
Na czas budowy wystarczy prąd, do ogrzewania gaz w odległości 80 metrów a wkrótce ruszy budowa wodociągu i kanalizacji.
Taka działka jest dostępna przy ulicy Księżnej Zofii Czetwertyńskiej, blisko rogu z ulicą Mahoniową.
Działka ma już wyznaczone i oznaczone przez geodetę słupki graniczne, w kolejnym tygodniu ruszą pracę wycinki zarośli w jej granicach dla pokazania jej wielkości.
Cena odpowiada średniej transakcyjnej podobnych działek w okolicy monitorowanych przez zajmującego się sprzedażą lokalnego pośrednika.
Warto spotkać się na miejscu, porozmawiać o tej działce i oszczędzić czas na dalszych poszukiwaniach bo czym dalej w las tym więcej drzew;-)
Chcielibyście mieć większą działkę?
Chcielibyście kupić obok działkę dla dzieci?
Szukacie działki ze znajomymi?
Sąsiednia działka 1800 m2 też dostępna w sprzedaży.


INFORMACJE FINANSOWE

Cena: 450000 PLN
Powierzchnia: 1700 m2
Cena za m2: 264 PLN/m2

LOKALIZACJA

Ulica: Księżnej Zofii Czetwertyńskiej
Miasto: Sękocin - Las
Dzielnica: Sękocin-Las