Wyszukaj | Działki

Działka (Budowlana) – Jabłonna

  • Cena: 312180 PLN
  • ID OFERTY: 16213

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

Rynek: Wtórny

Działka (Budowlana) – Jabłonna

Działka w zielonym rejonie Jabłonnej w bliskiej odległości od dużego kompleksu leśnego. Ciche i spokojne miejsce wśród zieleni i nowowybudowanych domów jednorodzinnych na dużych działkach. Dojazd wewnętrzną utwardzoną drogą 450m od asfaltu, z dala od ruchliwych ulic, jednak z szybkim dostępem do ulicy Modlińskiej. Położona przy ul. 1 Maja w rejonie ul. Szkolnej – blisko granicy administracyjnej Warszawy.

Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości, która jest atrakcyjna pod względem walorów przyrodniczych. Na terenie Gminy Jabłonna zlokalizowane są 4 rezerwaty. Lasy i grunty leśne zajmują 2713 ha co stanowi 42 % powierzchni całej Gminy.
Główne siedliska leśne występujące na terenie gminy to bory i lasy mieszane oraz związane z doliną Wisły, lasy łęgowe i olsy. W borach dominuje drzewostan sosnowy z udziałem drzew liściastych w postaci brzozy, dębów oraz topoli. W drzewostanie łęgów występują gatunki drzew liściastych takie jak: olsza, topola, wierzba, wiąz, jesion oraz dąb.

W Jabłonnie znajduje się były letni pałac biskupa płockiego Michała Poniatowskiego, wzniesiony według projektu architekta Dominika Merliniego
W pałacowej oranżerii organizowane są wystawy sztuki współczesnej. Od rana do wieczora zawsze otwarte dla mieszkańców i turystów są bramy prowadzące na teren parku. Wśród starych pomnikowych drzew znajdują się obiekty tzw. małej architektury – łuk triumfalny wystawiony w 1837 r. na cześć księcia Józefa, chińska altana, zegar słoneczny i ruiny romantycznej groty.
W Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie działa Uniwersytet III Wieku, oraz „Galeria Ogród”, której kuratorem jest artysta fotografik, grafik, malarz Jacek Schmidt. W obiekcie mieści się biblioteka i basen oraz zespół boisk wielofunkcyjnych „Orlik 2012”.

Łącznie na terenie gminy Jabłonna znajduje się ok. 60 km tras i szlaków rowerowych http://www.jablonna.pl/index.php?cmd=zawartosc&opt=pokaz&id=515&lang=

Na każdej sprzedawanej działce doprowadzony jest bezpośrednio prąd oraz gaz. Droga dojazdowa do nieruchomości utwardzona destruktem.

Uwaga: możliwość dokupienia dodatkowych działek.

Teren objęty MPZP.
zapisy planu dopuszczają:
– zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej i bliźniaczej;
– funkcji usług podstawowych w pomieszczeniach wydzielonych w budynkach mieszkalnych; przy czym powierzchnia użytkowa pomieszczeń usługowych nie może przekroczyć 25% powierzchni całkowitej budynku,
– dopuszcza się usługi z zakresu; handlu detalicznego, produkcji ogrodniczej, gastronomii, zdrowia,
oświaty kultury, administracji itp.

minimalna wielkość działki:
– 1000 m2 – dla zabudowy wolno stojącej;
– 750 m2 – dla zabudowy bliźniaczej;
dopuszcza się pomniejszenie ustalonej minimalnej powierzchni działki co najwyżej o 10%

minimalna szerokość frontu działki budowlanej:
– 20 m – dla zabudowy wolnostojącej,
– 15 m- dla zabudowy bliźniaczej,
maksymalna intensywność zabudowy – 0,3;
maksymalna liczba kondygnacji – 2, w tym poddasze użytkowe;
maksymalna wysokość zabudowy – 9 m
minimalna powierzchnia biologicznie czynna – 60%.

Odległości:
– przystanek autobusowy 450m
– Biedronka 3 km
– Poczta 3 km
– Szkoła Podstawowa – 4 km
– Warszawa Żerań / Most Grota – 10,5 km
– Metro Młociny 10,8 km
– Warszawa Centralna – 20,8 km


INFORMACJE FINANSOWE

Cena: 312180 PLN
Powierzchnia: 946 m2
Cena za m2: 330 PLN/m2

LOKALIZACJA

Ulica: 1 Maja
Dzielnica: Jabłonna